Doradztwo strategiczne dla firm

nasze usługi
Doradztwo strategiczne dla firm

Wsparcie w procesie internacjonalizacji

nasze usługi
Wsparcie w procesie internacjonalizacji

Misja firmy

 

 

TRIBUO – Doradztwo strategiczne dla firm

 

TRIBUO z łac. oznacza dawać, przydzielać, przyznawać. Naszą misją jest wsparcie w procesie rozwoju polskich marek produktowych na rynkach zagranicznych w oparciu o wykorzystanie dostępnych instrumentów wsparcia zewnętrznego. Pragniemy przyczynić się do wzrostu wolumenu eksportu rodzimych firm i być dumnymi z ich sukcesu. Wiemy, że prawidłowa reklama i uczestniczenie w targach zagranicznych stanowią najskuteczniejsze elementy promocji na świecie, a tym samym stanowią w dużej mierze o pozycji marki na arenie międzynarodowej. 

 

Wyróżnia nas elastyczne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie oraz specjalizowanie się w projektach ukierunkowanych na wsparcie rozwoju sektora MŚP. Posiadając kilkuletnią praktykę popartą dyplomami uczelni wyższych w obszarze projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej, chcemy wspierać Państwa w rozwoju przy udziale Funduszy Europejskich. Wierzymy, że odpowiednio przygotowana aplikacja i skuteczne pozyskanie dofinansowanie mogą być wspaniałym początkiem rozwoju na arenie międzynarodowej lub ugruntowaniem pozycji marki już eksportującej na świecie.

 

Bogate doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na uczestniczenie w procesie internacjonalizacji, nie tylko na poziomie przygotowywania wniosków o dofinansowanie, ale również w późniejszej realizacji Projektu oraz wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne.

 

Posiadamy biura partnerskie na wybranych rynkach za granicą, dzięki czemu możemy bezpośrednio wesprzeć Państwa w budowaniu marki globalnej.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół TRIBUO

copyright: TRIBUO 2018

projekt i wykonanie: ITDOT